Nasi Klienci

Naszymi klientami są między innymi:

Lajkonik towarzyszy Konsumentom od ponad 100 lat, uprzyjemniając im spędzanie wspólnych, rodzinnych chwil. Rozpieszczając podniebienia szeroką gamą smaków i aromatów, oferuje wszystkim pokoleniom przekąski idealne na każdą okazję.

CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę spedycyjną wszelkich towarów w eksporcie, imporcie i tranzycie, dostarczanych drogą morską i lądową.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe PORT RYBACKI GRYF Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie przeładunków, składowania produktów mrożonych oraz sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Hotel InterContinental Warszawa - położony w samym centrum Warszawy, pięciogwiazdkowy hotel mieści się w jednym z najwyższych budynków w mieście.

SGI

SGI Baltis jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów.

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. to firma z blisko 50-letnią tradycją i największy producent kruszyw na Pomorzu Zachodnim.

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej jest organizacją wspierającą i promującą rozwój energetyki wiatrowej.

Najpopularniejszy klub sportowy w Szczecinie.

Womak jest prężną grupą inwestorską, działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Epa Marine to wiodący na polskim rynku dostawca rozwiązań z zakresu nawigacji, radiotelekomunikacji oraz systemów satelitarnej transmisji danych.

EPA Systemy to doświadczona i działająca na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT.

EPA Wind jest prekursorem i liderem energetyki wiatrowej w Polsce. Firma zajmuje się przede wszystkim kompleksowym przygotowaniem projektów farm wiatrowych na terenie kraju.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.